Представники «МакКепітал» прийняли участь в конференції «Міжнародна інтеграція в сфері бухгалтерського обліку та аудиту»

23 квітня 2010 року в БЦ «Парус» вперше в Україні відбулася Конференція «Міжнародна інтеграція в сфері бухгалтерського обліку та аудиту», організована громадською організацією «Рада Незалежних Бухгалтерів та Аудиторів».

На конференції були розглянуті наступні питання:

  • необхідність впровадження IFRS в Україні;
  • досвід країн ЄС у впровадженні IFRS;
  • перспективи імплементації IFRS в Україні;
  • покращення інфраструктури ринку фінансових послуг;
  • перспективи розвитку системи освіти;
  • досвід країн ЄС та інших країн у побудові органу суспільного нагляду над аудитом.

У конференції брали участь представники спільноти України та країн ЄС, керівників професійних аудиторських та бухгалтерських організацій, українських міністерств та відомств, аудиторів, фінансових директорів та бухгалтерів, тощо.

Экзаменаційна сесія RICS

26 лютого у Москві на екзаменаційній сесії RICS (The Royal Institution of Chartered Surveyors) Директор ТОВ «МакКепітал» Олена Жадейко успішно склала кваліфікаційний іспит на ступінь MRICS (Member of Royal Institution of Chartered Surveyors).

RICS – найбільша організація професіоналів в області нерухомості, будівництва і землекористування у світі. RICS був організований 1868 року, а в 1881 році отримав статус «Royal».

RICS це поважна міжнародна сертифікація, яку сприймають як знак якості найвищого рівня не тільки за кордоном, але і в Україні.