ТОВ «МакКепітал» – це компанія, що надає оціночні та консультаційні послуги в галузі фінансово-економічної діяльності підприємств.

Основоположною місією компанії є усебічне сприяння розвитку бізнесу Клієнтів в поточних умовах ринкової економіки шляхом оптимізації використання доступних ресурсів і мінімізації ризиків з метою досягнення високих показників діяльності. Розуміння і адекватне сприйняття особливостей ринку України дозволяє нам в індивідуальному порядку сформувати методологічні особливості роботи компанії з метою комплексного вирішення поставлених завдань.

До числа клієнтів компанії входять підприємства різних організаційно-правових форм. Ми забезпечуємо своїм клієнтам високі стандарти якості послуг, що надаються, засновані на професіоналізмі кожного з наших співробітників, а також компанії в цілому.

Головною метою компанії є безперервне підвищення якості професійних послуг, що надаються. Команда «МакКепітал» – це висококваліфіковані фахівці, що мають досвід роботи в консалтингу більше 10 років. Компанія приділяє особливу увагу вдосконаленню наявних методик роботи оцінювачів і консультантів, а також постійному підвищенню кваліфікації наших фахівців, що дає нам можливість упевнено розвивати існуючі та швидко освоювати нові напрями в нашій професійній діяльності.

ТОВ «МакКепітал» пропонує професійні консалтингові послуги високого рівня, з метою досягнення найбільш ефективних економічних результатів діяльності наших клієнтів.